Menu

Uitgelicht:

Stem NU voor extra geld voor ons dorpshuis

Irma Kluitman (Dorpshuis de Meikever)
23 januari 2019 , 622x gelezen

Stichting Dorpsvoorziening Nieuw-Dijk is geselecteerd om mee te doen aan de stemronde van Help Nederland vooruit. Het is nu noodzaak om voor 10 februari zoveel mogelijk stemmen te werven voor ons mooie initiatief! We willen voor onze senioren de toegang tot het dorpshuis De Meikever verbeteren en het plein herinrichten.

Hoe meer stemmen, hoe beter: op naar die donatie van € 5.000.

 Je kunt stemmen op de stempagina www.helpnederlandvooruit.nl.  Vul dan postcode 6942HD in, klik dan op GA en kies "stiching dorpsvoorziening Nieuw-dijk", klik dan op BEKIJK bij ons initiatief. Daarna kan je je naam invullen en emailadres. Je ontvangt vervolgens een email om de stem te bevestigen. Dit alles gaat binnen 1 minuut.

Elke stem telt, dus STEM en vraag zoveel anderen dit ook te doen. We hebben minimaal 50 stemmen nodig en natuurlijk liever veel meer.

Nieuw-Dijk laat zien dat we samen ons dorp leefbaar houden!

Stichting Dorpsvoorziening Nieuw-Dijk

Reacties

Bekijk al het nieuws uit je buurt ┬╗