digiDIEK.nl

Inloggen of inschrijven

Sprinkhanen wint van Etten kijk hier voor de foto`s van de wedstrijd.

  • 1781 weergaven

Sprinkhanen wint met 4-0 van Etten en stijgt naar de 6e plaats.

Pupil van de week was Evi Nibbeling en de wedstrijdsponsor van vandaag was Bennie Koerntjes metaalrecycling uit Didam.

Klik hier voor alle foto`s van vandaag

Evi Nibbeling

wedstrijdsponsor Bennie Koerntjes geeft de bal aan pupil Evi Nibbeling.

Uitslagen 4D

HC '03 1Kilder 131
Ulftse Boys 1VIOD 110
Westervoort 1Loil sv 153
Doetinchem 1GWVV 122
Angerlo Vooruit 1Peeske 't 102
RKPSC 1VVG '25 111
Sprinkhanen 1Etten 140


Stand in 4D

Positie
WedstrijdenGewonnenGelijkVerlorenPunten (totaal)VoorTegen
1Ulftse Boys 18602181918
2HC '03 18521172711
3Doetinchem 18521172210
4VIOD 1843115197
5Peeske 't 18422141810
6Sprinkhanen 1834113168
7GWVV 18341131611
8Westervoort 18242101617
9Loil sv 1823391521
10Angerlo Vooruit 1822481012
11RKPSC 1813461120
12Kilder 181255920
13VVG '25 1804441019
14Etten 180171529
Browser niet ondersteund
Je browser wordt helaas niet ondersteund. Hierdoor kan het zijn dat sommige onderdelen van de site niet volledig werken. Lees hier meer over welke browsers we ondersteunen of update je browser.