Wederom een aangename verrassing voor de vrijwilligers die met de vloer in de kerk bezig zijn. Was het de vorige keer en prachtig stuk vloer dat onder het hout te voorschijn kwam, deze keer stond er tijdens de koffie pauze voor een lekker stukje appelgebak klaar voor de harde werkers.
De laatste update lees je hier,
Woensdag willen wij de kerk klaar maken voor de viering van Allerzielen, donderdagavond. De stoelen moeten op hun plaatst terug en worden geschoond gemaakt. De vloer moet worden gedweild en er ligt nog wel wat stof op andere plekken wat moet worden opgeruimd.
Vele handen maken licht werk. Dus als je zin hebt om te helpen woensdag, heel graag. We beginnen om 08:30.
Zaterdag willen wij verder gaan met wat sloop werkzaamheden.
Zou mooi zijn als we genoeg vrijwilligers hebben zodat we 2 sloophamers kunnen gebruiken. Dan gaat het toch een beetje vlotter. Geef even aan of je wilt en kunt helpen. Dan regelen wij het materiaal.