Najaarsconcert D.E.S. met Slagwerkgroep en Fanfare: Aanvang 19.30 uur in de Meikever
Muziekvereniging D.E.S.
-
1447 weergaven
Details
Zaterdagavond 29 november geeft muziekvereniging D.E.S. een concert in de sporthal van dorpshuis de Meikever, Smallestraat 42 in Nieuw-Dijk. Het concert begint om 19.30 uur en de toegang is gratis. Er zijn optredens van de slagwerkgroep en van de fanfare en het thema is Amerika.
Tijdens het optreden van de slagwerkgroep doen ook de deelnemers van het slagwerkproject mee. O.l.v. van dirigent Edwin Rosmulder konden deelnemers in 8 lessen kennismaken met diverse slagwerkinstrumenten slagwerk en ervaren hoe leuk muziek maken is in een groep. De partijen zijn door Rosmulder geschreven en waar nodig aangepast aan de ervaring van de deelnemers.
Sinds augustus 2023 staat fanfare D.E.S. onder leiding van Wolbert Keuben-Baars uit Ulft. De slagwerkgroep heeft vanaf de oprichting in 2011 Edwin Rosmulder als dirigent. Beide orkesten vullen een deel van het concert met een gevarieerde Amerikaanse muziek: er is prachtige mars van J.P.Sousa te horen en een leuke selectie van Supertramp- en Stevie Wonder-songs.
Iedereen is van harte welkom.
Anderen uitnodigen
Wil je dat nog meer mensen meedoen? Nodig ze uit!
Print uitnodiging