Minke heeft al meerdere reizen voor ons uitgezocht en elke keer is het tijdens het voorgesprek al een klein feestje! Minke weet onze, soms wat vage wensen, steeds opnieuw te vertalen naar een waar reisavontuur! Onze volgende reis heeft Minke ook weer uitgezocht en we weten nu al dat ook dat weer fantastisch gaat zijn!
* Marcella & Yoran *
Inmiddels zijn Marcella en Yoran weer thuis na een fantastische rondreis door het prachtige Mexico en wat een belevenissen weer!
Tijdens de heenreis hebben ze een onverwachte citytrip in Dallas gemaakt doordat ze de tweede vlucht gemist hebben, maar door het snelle schakelen van de luchtvaartmaatschappij en mij, hebben ze overnacht in een prima hotel en stond de huurauto gewoon klaar bij aankomst in Mexico.
Eerste stop; het schitterende Bacalar en vanuit hier door met de huurauto naar de kleurrijke stadjes Campeche, Merida en Valladolid en dan je reis afsluiten op het prachtige Isla Holbox. Een droomreis 🌟
Wil jij ook naar Mexico en daar een droomreis maken? Neem vrijblijvend contact met mij op.