De Ecuadoriaanse hoofdstad Quito is superleuk! Lekker door de straatjes slenteren en genieten van prachtige gebouwen en de kleurrijke stad. Maar, zodra je buiten de stad komt ziet het er compleet anders uit. Bergen, vulkanen, veel natuur en leuke dorpen.
Neem bijvoorbeeld de "Hidden Route" die vijf landelijke parochies met elkaar verbindt, waar de tijd lijkt stil te staan. Onderweg zie je riviertjes, plantages, watervallen, bergen en beboste bergpaden en rij je door een schitterend gebied.
Stop zeker bij;
🩷 Perucho voor een bezoek aan de 17e-eeuwse kerk
🩷 Atahualpa voor koloniale architectuur, smalle straatjes en panoramische vergezichten, maar ook watervallen zoals de Cascada Grande en El Cucho. Je kunt hier deelnemen aan landbouwworkshops en genieten van huisgemaakte specialiteiten.
🩷 San José de Minas dat bekend staat om de traditionele gemeenschappen en levensstijl
🩷 Cerro La Luz in Puéllaro voor indrukwekkende uitzichten
Wil jij door Ecuador rondreizen, plan dan zeker de Hidden Route in 😀