Wil jij dit jaar een verre rondreis maken?
Een rondreis buiten Europa staat bij velen op het wensenlijstje, maar waar begin je en hoe zorg je ervoor dat alles goed geregeld is? Door contact met mij op te nemen natuurlijk 🙂
Start minimaal zes maanden voor vertrek met het uitstippelen van de route, het uitzoeken van overnachtingsplekken en het boeken van tickets (dit kan zelfs al vanaf 11 maanden van tevoren!). Op deze manier heb je gunstigere prijzen, meer beschikbare overnachtingsadressen én is jouw voorpret lekker lang.
Wil je bijvoorbeeld graag de Grote Migratie in Tanzania meemaken, dan dien je eigenlijk nog eerder te starten met je voorbereidingen omdat dit natuurfenomeen erg populair is en bij velen op de bucketlist staat. Kijk op de kaart om te zien waar de meeste gnoes en zebra's zich bevinden in de maand dat jij Tanzania wilt bezoeken. Laat mij weten wat jij belangrijk vindt tijdens jouw reis en ik regel de rest.
Dus wil jij ook naar Tanzania en genieten van een goed georganiseerde rondreis? Ik spreek je dan snel!
💻
📞 06-18264657
PS. Lees meer over de Grote Migratie op mijn website https://www.travelcounsellors.nl/minke.smits/Profile-Blog/deGroteMigratie